• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Brandpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren op vakblad de Loonwerker
    • Adverteren
    • Nieuwsbrief
    • Trekker van de Week
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Verhoeven breidt importeurschap fors uit

Featured Nieuwsbrief Terraflash 24 juli 2017

Verhoeven met Nederlandse vestigingen in Maarheeze en Zeewolde en Belgische vestiging in Ninove, is voor Nederland sinds juni ll. exclusief importeur geworden van de Schäffer constructie machines.  Gelijktijdig is Verhoeven ook exclusief Auger Torque importeur geworden en dit zowel voor België als voor Nederland. 

Zoals gekend brengt Schäffer twee series wielladers en telescopische wielladers op de markt. Eén specifiek voor de agrarische sector in rode kleur, de andere in het geel is gericht op bouw en industrie. Was Cees Berkhof BV tot voor kort Nederlands importeur van alle Schäffer-machines, dan is hij dit nu enkel van de machines voor de agrarische sector. Reden hiervoor is de sectorgerichte opdeling van het Nederlandse importeurschap door Schäffer. De nieuwe importeur van de bouw en industrie machines is Verhoeven geworden. Voortaan levert Verhoeven aldus alle Schäffer wielladers en telescopische wielladers voor alle sectoren, met uitzondering van de agrarische sector.
In België blijft NV. Heusdens uit Sint-Truiden importeur van alle Schäffer-machines.

Auger Torque, een belangrijke speler op het gebied van grondboren en toebehoren, evenals van andere uitrustingsstukken waaronder sleuvenfrezen en heggenscharen heeft Verhoeven benoemd tot Belgisch-Nederlandse importeur.  Verhoeven verkoopt de uitrustingsstukken van Auger Torque al meer dan 15 jaar onder de eigen merknaam VemaTec. Als importeur zal dit vanaf nu onder de originele merknaam Auger Torque en in de blauw-gele kleur gebeuren. Het importeurschap houdt tevens in dat Verhoeven de bestaande plaatselijke dealerstructuur overneemt. De Nederlandse firma’s Barend Kemp B.V. (de Meern) en Van den Heuvel (Werkendam) en de Belgische firma Becoma (Deinze) blijven in hun dealerrol actief, en nemen de Auger Torque producten vanaf heden af bij Verhoeven.

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Agridagen
18 feb

Agridagen editie 2026 start vrijdag

Scania 420G XT
18 feb

Scania 420G XT Wide Spread vijfassers

Boeren op een Kruispunt
18 feb

Aandachtspunten bij het einde van een loopbaan als landbouwer

Volvo graafmachine
18 feb

Drie nieuwe compacte graafmachines bij Volvo

“Michelin Ultraflex-technologie verdient zichzelf altijd terug” 
18 feb

“Michelin Ultraflex-technologie verdient zichzelf altijd terug” 

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over

Agridagen

Agridagen editie 2026 start vrijdag

Scania 420G XT

Scania 420G XT Wide Spread vijfassers

Boeren op een Kruispunt

Aandachtspunten bij het einde van een loopbaan als landbouwer

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze brandpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)