• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Brandpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren op vakblad de Loonwerker
    • Adverteren
    • Nieuwsbrief
    • Trekker van de Week
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Amazone vernieuwt Pantera 4504 met nieuwe cabine en modernere uitstraling

Actueel 26 juni 2026

Amazone vernieuwt Pantera 4504 met nieuwe cabine en modernere uitstraling

Amazone heeft de Pantera 4504 doorontwikkeld en voorziet de zelfrijdende veldspuit van een nieuwe generatie cabines, een vernieuwd design en standaard led-werkverlichting. Met die aanpassingen wil de fabrikant het bedieningsgemak en het comfort voor de chauffeur verder verbeteren.

De belangrijkste vernieuwing zit in de cabine. Die is ruimer opgezet, beter geïsoleerd tegen geluid en voorzien van een moderner interieur. Volgens Amazone zorgt dat voor meer comfort tijdens lange werkdagen en een prettigere werkomgeving voor de chauffeur.

Ook de bediening is aangepakt. De nieuwe, door Amazone zelf ontwikkelde armleuning vormt daarbij een centraal onderdeel. De bediening is overzichtelijk gehouden, met bewust weinig knoppen die logisch zijn geplaatst. Daardoor moeten de belangrijkste functies intuïtief te bedienen zijn, zonder dat de chauffeur tijdens het rijden steeds tussen verschillende bedieningselementen hoeft te wisselen. Een geïntegreerde smartphonehouder maakt de uitrusting compleet.

Drie cabine-uitvoeringen

De Pantera 4504 is voortaan leverbaar in drie cabinevarianten. Naast een standaardcabine met comfortstoel zijn er ook twee uitvoeringen met geïntegreerde categorie 4-filtertechnologie. Afhankelijk van de gekozen uitvoering zijn extra’s beschikbaar zoals leren comfortstoelen met stoelverwarming en ventilatie, een koelvak, geïntegreerde voetsteunen, stoffen vloerbekleding en zonwering aan de zijkant.

Met de nieuwe cabinegeneratie schakelt Amazone ook volledig over op led-werkverlichting. Die is standaard op de machine aanwezig en moet zorgen voor beter zicht op de werkzone en comfortabeler werken in het donker.

Nieuwe uitstraling, vertrouwde techniek

Niet alleen de cabine, maar ook het uiterlijk van de Pantera 4504 is vernieuwd. De machine krijgt een aangepaste voorzijde, nieuwe zijpanelen en een vernieuwd stylingpakket. Ook de antracietkleurige velgen dragen bij aan de modernere uitstraling.

Onderhuids blijft de Pantera leunen op de bekende technische basis. Amazone noemt daarbij onder meer het lichte machineconcept met een gelijkmatige gewichtsverdeling, dat moet bijdragen aan bodemvriendelijk werken. Voor een nauwkeurige gewasbescherming maakt de machine gebruik van systemen als ContourControl voor de actieve boomgeleiding, SwingStop voor zwiepdemping en AmaSelect voor automatische individuele spuitdopschakeling.

Volgens Amazone levert dat een hoge capaciteit op bij werksnelheden tot 30 kilometer per uur. Daarnaast moet het chassis bijdragen aan rijcomfort, terwijl ook het brandstofverbruik en de onderhoudsbehoefte gunstig blijven.

Bron en beeld: Kamps de Wild

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Tot 5 ton per wiel om ondergrondverdichting te beperken
10 aug

Tot 5 ton per wiel om ondergrondverdichting te beperken

"Hoge verwachtingen van schijven voor kouters"
6 aug

"Hoge verwachtingen van schijven voor kouters"

Albourgh Tyres
5 aug

Albourgh Tyres breidt uit naar nieuwe marktsegmenten

Caterpillar
5 aug

Caterpillar breidt gamma elektrische bulldozers uit

Komatsu HM460-6
5 aug

Komatsu HM460-6 knikdumper legt lat opnieuw hoger

Toon meer

Recente berichten

  • Tot 5 ton per wiel om ondergrondverdichting te beperken
  • “Hoge verwachtingen van schijven voor kouters”
  • Albourgh Tyres breidt uit naar nieuwe marktsegmenten
  • Caterpillar breidt gamma elektrische bulldozers uit
  • Komatsu HM460-6 knikdumper legt lat opnieuw hoger

Recente reacties

  • Paul Jacobs op Fendt kondigt nieuwe trekker aan deze herfst
  • Bart Persoon op Fendt kondigt nieuwe trekker aan deze herfst
  • Edward Bakker op Mijn trekker: Case IH Magnum 7250 PRO van Donaat Croes
  • Danny Hoerens op Loonwerker in beeld: Landbouwwerken Hoerens (Zottegem)
  • Philips op JF AV stalmeststrooier: polyvalent en eenvoud troef

Speciaal voor jou! Nieuws over

Tot 5 ton per wiel om ondergrondverdichting te beperken

Tot 5 ton per wiel om ondergrondverdichting te beperken

"Hoge verwachtingen van schijven voor kouters"

“Hoge verwachtingen van schijven voor kouters”

Albourgh Tyres

Albourgh Tyres breidt uit naar nieuwe marktsegmenten

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze brandpartners

Deutz Fahr
Ahlmann
Kverneland

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)