• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Vakpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Afvoerband voor Vicon Extra 7100T vlindermaaier

Featured Maaien Maaiers Mecanoflash Mecanoflash Nieuwsbrief Oogstmachines Veehouderij 9 januari 2019

Vicon introduceert de BX afvoerband op haar 10.2m brede EXTRA 7100T vlinder schijvenmaaier combinatie. De bandsnelheid wordt automatisch aangepast aan veranderende oogstomstandigheden.

 
De Vicon BX afvoerband is ontworpen om de capaciteit te maximaliseren en de volledige capaciteit van de EXTRA 7100T te benutten. Een nieuwe oplossing van de EXTRA 7100-serie is de mogelijkheid om de werkbreedte en overlap voortdurend aan te passen en te optimaliseren, zonder dat de bodemdruk moet worden aangepast en gereset.  Vicon BX past automatisch de bandsnelheid aan de werkbreedte aan, voor dezelfde uniforme zwadbreedte, ongeacht de positie van de maaiunits. In combinatie met GEOMOW, dat zorgt voor een automatische GPS gestuurde overlappingscontrole en constante optimalisatie van de overlap en werkbreedte, betekent dit een maximale werkcapaciteit, uitstekend bedieningscomfort en een gelijkmatige zwadvorming.

Vicon BX past automatisch de bandsnelheid aan wanneer een verandering nodig is. Als de maaiunits zijwaarts worden verschoven om de overlap aan te passen, past de bandsnelheid zich onmiddellijk aan om de benodigde verandering in werpafstand te compenseren. Bij het vergroten van de overlap voor het maaien rond de bochten wordt de bandsnelheid verlaagd. Daarnaast detecteert Vicon BX ook wanneer een band of maaiunit omhoog wordt gebracht en compenseert onmiddellijk om ervoor te zorgen dat het gewas binnen de beoogde zwadbreedte blijft. De bandsnelheid van de zwadband wordt automatisch verlaagd om te voorkomen dat het gewas over het middenzwad “vliegt”.

Wanneer de maaiers worden geactiveerd voor het heffen van de kopakker, gaat het toerental van de banden automatisch en kortstondig omhoog, zodat de zwadbanden snel leegdraaien,  voordat ze omhoog worden gebracht, waardoor een schone, opgeruimde kopakker overblijft. Bovendien wordt de AutoStop geactiveerd zodra de zwadbanden omhoog worden gebracht, waarna ze automatisch worden gestopt totdat de maaiers weer in werkpositie worden gebracht, waardoor het brandstofverbruik laag blijft.

Veelzijdigheid door de vier-in-een-oplossing van de EXTRA 7100T Vario BX, waardoor één groot zwad, drie enkele zwaden, een volledige werkbreedte of slechts één band mogelijk is. De standaard gemonteerde zwadplaten kunnen eenvoudig in positie worden geschoven voor de gewenste zwadbreedte. Als het nodig is om breed af te leggen, worden de standaard gemonteerde FlipOver met breedspreidvinnen in enkele seconden geactiveerd.

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Gedragen spaakwielbemesting: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000
5 dec

Gedragen spaakwielbemester: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en techniek
4 dec

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en cabine

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"
4 dec

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"

Hilaire Van der Haeghe
2 dec

Hilaire Van der Haeghe lanceert CultiWise en PTx Trimble

Massey Ferguson
2 dec

Massey Ferguson met toekomstgerichte machines

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over

Gedragen spaakwielbemesting: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000

Gedragen spaakwielbemester: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en techniek

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en cabine

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"

“Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten”

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)