• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Vakpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

De vernieuwde Evers Breton XL voorzetwoeler

Grondbewerking Woelen 7 december 2022

Evers Agro introduceert de vernieuwde Breton XL voorzetwoeler. De Breton XL is doorontwikkeld. Naast het opheffen van bodemverdichting is in één werkgang een vervolgbewerking uit te voeren. Uniek aan deze vernieuwde machine is de zeer korte inbouwlengte, het eenvoudig wisselen van het aantal tanden en de brede inzetbaarheid van de hydraulische hefinrichting.

Daarbij bieden de hefarmen de mogelijkheid om óf een categorie twee óf een categorie drie machine aan te koppelen.

Breton XL

De Breton XL is standaard uitgerust met een hydraulische hefinrichting aan de achterzijde. De werkdiepte is hierdoor snel en eenvoudig vanuit de trekker aan te passen. De hydraulisch hefinrichting kan tot 3.000 kilo tillen in de hefhaken, en is daardoor dus ook geschikt voor zeer zware werktuigen. Ook geeft de aftakasdoorgang veel ruimte om te werken.

Brede inzetbaarheid

De hefarmen bieden een brede inzetbaarheid van de Breton XL. Door de positionering, het omwisselen van de hefarmen, hebben de hefarmen zowel een categorie twee als een categorie drie aanspanningsbreedte. Hierdoor is een breed assortiment machines aan één Breton XL te koppelen.

Alle tanden van de Breton XL zijn op één lijn gepositioneerd. Dit zorgt voor een korte inbouwlengte van 60 centimeter. Het zwaartepunt ligt daardoor zo kort mogelijk achter de trekker. Extra contragewicht, bijvoorbeeld een zwaarder frontgewicht, kan daardoor overbodig zijn.

Tanden en beitels

De vernieuwde Breton XL is uit te rusten met de tanden en beitels uit het Evers assortiment. De tanden zijn bevestigd aan monteerbare pootplaten, waardoor eenvoudig en snel wisselen van het aantal tanden mogelijk is. De tanden zijn voorzien van een slim gepositioneerd draaipunt. Bij het breken van de breekbout komt de tand niet in de gekoppelde machine terecht. De Breton XL is op dit moment leverbaar met een werkbreedte van drie meter. In de uitvoering met vier tanden op 75 centimeter, vijf tanden op 60 centimeter en zes tanden op 50 centimeter. Standaard is de Breton XL voorzien van breekboutbeveiliging.

Duurzaam bodemgebruik

Duurzaam bodemgebruik is internationaal een zeer actueel thema. Het beluchten van de bodem en het opheffen van bodemverdichting zorgt voor een betere doorlaatbaarheid van water en lucht. Het waterbergend vermogen van de bodem neemt toe, er komt meer zuurstof bij de wortels en de capillaire werking in de bodem herstelt. Deze aspecten zijn essentieel voor een optimale groei van gewassen en goede kwaliteit geoogst product.

Bron: Evers Agro

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
ILVO lanceert testopstelling voor machinebouwers op landbouwbeurs Agribex
5 dec

ILVO lanceert testopstelling voor machinebouwers op landbouwbeurs Agribex

Gedragen spaakwielbemesting: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000
5 dec

Gedragen spaakwielbemester: Duport lanceert de Liquiliser SW9036/1000

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en techniek
4 dec

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en cabine

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"
4 dec

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"

Hilaire Van der Haeghe
2 dec

Hilaire Van der Haeghe lanceert CultiWise en PTx Trimble

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over woelen

Kuhn komt met nieuwe DT L 300 diepwoeler

Kuhn komt met nieuwe DT L 300 diepwoeler

VSS Machinebouw introduceert nieuwe variant VSS Agro Voorzetwoeler MTO-U HD

VSS Machinebouw introduceert nieuwe variant VSS Agro Voorzetwoeler MTO-U HD

Lemken introduceert veelzijdige Onyx diepwoeler

Lemken introduceert veelzijdige Onyx diepwoeler

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)