• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Vakpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

OXBO introduceert de AT5106

Machines Mest uitrijden 7 november 2025

OXBO introduceert de AT5106

Na de introductie van de AT4103 (3-wieler, 16 m³) op Agritechnica 2017, de AT5105 (5-wieler, 26 m³) in 2019 en de AT5104 (4-wieler, 22 m³) in 2022, kondigt Oxbo met trots de ontwikkeling aan van de AT5106. Dit is een geavanceerde, zelfrijdende mestapplicatiemachine met 6 wielen die in 2026 wordt gelanceerd. Dit nieuwe model vult de bestaande portfolio van 3-, 4- en 5-wielers aan. Het biedt klanten een compleet assortiment aan betrouwbare oplossingen.  

De AT5106 is uitgerust met de ZF Eccom 5.5 CVT-transmissie – al beproefd in de AT4103, 5104 en 5105 – en vergroot de capaciteit tot 32m³ om maximale efficiëntie te bereiken. Het voertuig is compatibel met 36-meter sleepslangen en alle gangbare injectoren aan de achterzijde. Het 6-wiel ontwerp is geoptimaliseerd voor zowel toepassingen met rijpaden als grootschalige veldtoepassingen, met minimale bodemverdichting als resultaat. 

Door de kracht van de bestaande bemesters te combineren met nieuwe innovaties, zet de AT5106 een nieuwe standaard in sleepslangtechnologie

“Met de AT5106 breiden we ons vertrouwde assortiment mest-applicators uit. We bieden klanten nog meer keuze en flexibiliteit,” zegt Niels Havermans, VP Business Development bij Oxbo. “Deze ontwikkeling onderstreept onze toewijding om agrariërs en loonwerkers slimmer en efficiënter te laten werken, met de betrouwbaarheid die ze van Oxbo gewend zijn.” 

Oxbo op Agritechnica 2025 

Hoewel de AT5106 nog niet te zien zal zijn, is Oxbo aanwezig op Agritechnica 2025. Daar presenteert Oxbo de nieuwste ontwikkelingen en andere geavanceerde oplossingen. Bezoekers van Hal 25, Stand H04 kunnen ontdekken hoe de huidige portfolio van Oxbo agrarische professionals wereldwijd helpt om efficiënter en effectiever te werken. 

Oxbo blijft een voorloper in oogst- en bemestingstechnologie, voortbouwend op een sterke traditie van innovatie, prestaties en betrouwbaarheid. 

Bron en beeld: Oxbo

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en techniek
4 dec

Deutz-Fahr breidt 8-serie uit met nieuwe modellen en cabine

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"
4 dec

"Dankzij het wielstel kunnen wij op grotere afstanden oogsten"

Hilaire Van der Haeghe
2 dec

Hilaire Van der Haeghe lanceert CultiWise en PTx Trimble

Massey Ferguson
2 dec

Massey Ferguson met toekomstgerichte machines

Valtra
2 dec

Valtra zet in op slimme technologie

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over machines

CLAAS introduceert ROLLANT 630 RC met 25-messensysteem

CLAAS introduceert ROLLANT 630 RC met 25-messensysteem

Onkruidplukker: “Zorgeloos bieten telen”

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)