• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Brandpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren op vakblad de Loonwerker
    • Adverteren
    • Nieuwsbrief
    • Trekker van de Week
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Luteijn Hydraulics ontwikkelt lekkageverklikker

Advertorial Akkerbouw bemesting Featured Mecanoflash Mecanoflash Nieuwsbrief Veehouderij 3 juli 2018

Lekkages tussen de hydromotor en de mengvoer- of mestverdeler zijn veel voorkomende problemen. Het gevolg is dat olie in het mengvoer of de mest terecht komt, of nog erger: mest in het hydraulische systeem. Luteijn Hydraulics bedacht een slimme oplossing, de lekkageverklikker.

“We krijgen vaak de vraag van mechanisatiebedrijven om de schade te herstellen. Dat kan best een kostenplaatje worden wanneer we de as moeten vernieuwen of de hydromotor moeten herstellen. Dit is eigenlijk nog maar het begin, want de schade kan nog veel groter worden in de machine. Dat moest anders kunnen,” vertelt Izaäk Luteijn, eigenaar van Luteijn Hydraulics. Hij ontwikkelde de lekkageverklikker. “De kerntaken van ons bedrijf bestaan uit het ontwerpen van installaties, het oplossen van storingen en de revisie van apparatuur. Door mee te denken met de klant komen wij tot maatwerkoplossingen. De lekkageverklikker is hier een mooi voorbeeld van.”
De lekkageverklikker is een eenvoudige oplossing. Luteijn Hydraulics heeft dit tussenstuk speciaal ontwikkeld om ernstige schade te voorkomen. Izaäk: “De lekkageverklikker wordt tussen de verdeler en hydromotor geplaatst. De montage is eenvoudig en er zijn verschillende asmaten leverbaar. Wanneer de hydromotor lekt, komt de olie niet meer in het product terecht. Aan de zijkant van de verklikker zal de olie eruit komen. Wanneer er een lek is aan de andere zijde, zal het product uit de verdeler via de verklikker naar buiten komen. De verklikker heeft speciale afdichtingen en is behandeld waardoor agressieve en bijtende stoffen minder invloed hebben. Onze lekkageverklikker past op vrijwel iedere verdeler en hydromotor en is daardoor een praktische oplossing voor agrariërs/loonwerkers die met mengvoer- of mestverdelers werken.”

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
eArocs 400
15 mei

Mercedes‑Benz eArocs 400: elektrische bouwtruck

BIA
13 mei

BIA Belgium versterkt portfolio met strategisch partnership met McCloskey Environmental

13 mei

Rototilt tekent OEM-overeenkomst met Hitachi

Tempo T
13 mei

Väderstad toont volgende generatie Tempo T

Meer pk's met de New Holland T7.210
13 mei

Meer pk's met de New Holland T7.210

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over

eArocs 400

Mercedes‑Benz eArocs 400: elektrische bouwtruck

BIA

BIA Belgium versterkt portfolio met strategisch partnership met McCloskey Environmental

Rototilt tekent OEM-overeenkomst met Hitachi

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze brandpartners

Deutz Fahr
Ahlmann
Kverneland

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)