• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Brandpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren op vakblad de Loonwerker
    • Adverteren
    • Nieuwsbrief
    • Trekker van de Week
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Ploeger komt met een vierwieler

Akkerbouw bemesting Combine en maaidorser Mais 24 januari 2021

Na de succesvolle introductie van de AT4103 LNMS (driewieler) en AT5105 LNMS (vijfwieler) maakt Ploeger nu bekend een vierwielige mestinjectiemachine op de markt te brengen. Het bedrijf maakt zo, na een ontwikkeltraject van ruim een jaar, de familie zelfrijdende mestmachines compleet. Met de introductie AT5104 LNMS wil Ploeger haar positie in de markt verder uitbouwen. Momenteel wordt er gewerkt aan een prototype, waarmee dit jaar getest wordt. De lancering zal plaatsvinden op de Agritechnica in november. De eerste productieserie staat gepland voor levering begin 2022.

De machine voldoet aan de vraag van een groep klanten die gecharmeerd zijn van een vierwieler met de beproefde mechanische aandrijving, zoals bij de drie- en vijfwieler. Verder past de introductie van de AT5104 LNMS met 22 m³ tank logisch bij de AT4103 LNMS (16 m³) en de AT5105 LNMS (26 m³).

Bij de ontwikkeling van de AT5104 LNMS wordt vastgehouden aan het beproefde concept van de AT-lijn. De vierwieler heeft een mechanische aandrijving die zorgt voor maximale kracht, gecombineerd met laag brandstofverbruik. Een goede gewichtsverdeling en hondengang zorgen voor een lage bodemdruk per wiel. Verder is de machine zeer wendbaar door aandrijving én besturing van alle wielen. Het mestsysteem is efficiënt door de korte laadtijd en handige laadarm met Superload. Tot slot zal de machine voorzien zijn van dezelfde eenvoudige en gebruiksvriendelijke bediening.

Technisch gezien bestaat de nieuwe machine ook uit bekende componenten. Als krachtbron is een Scania dieselmotor van 405 kW (550 pk) voorzien. De CVT transmisse is van ZF, de assen van Kessler en de cabine van Claas. Ook het mestsysteem bestaat uit bekende onderdelen, zoals een Börger mestpomp, Vogelsang versnijder en polyester tank.
Het Nederlandse Ploeger, het Amerikaanse Oxbo en het Franse Bourgoin zijn allen opgericht in de jaren 50 van de vorige eeuw. In 2011 zijn de bedrijven gefuseerd in de Ploeger Oxbo Group (POG). De POG heeft wereldwijd 7 fabrieken en 13 fabrieksservice locaties. In totaal heeft de groep circa 800 medewerkers in dienst. De jaaromzet bedraagt ongeveer 230 miljoen euro. Het hoofdkantoor van de POG is gevestigd in Roosendaal, Nederland.

Ploeger, Oxbo en Bourgoin produceren een breed scala machines voor diverse agrarische markten. Het assortiment omvat oogstmachines voor maïs, erwten, bonen, bladgroenten, aardappelen, kruiden, blauwe bessen, koffie, druiven en olijven, zelfrijdende bemestingsmachines en bandharken voor silage.

Bron – ploeger.com

Tags
mestinjectiemachine

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Vervaet 1000
25 sep

Vervaet Hydro Trike 3.0 technisch volledig vernieuwd

Video: Landkracht toont vier veelzijdige machines
25 sep

Video: Landkracht toont vier veelzijdige machines

Precisie in zaaien en spuiten op de stand van Farmstore
24 sep

Video: Precisie in zaaien en spuiten op de stand van Farmstore

Van dronebeelden naar precisiespuiten: steeds makkelijker zelf aan de slag
24 sep

Van dronebeelden naar precisiespuiten: steeds makkelijker zelf aan de slag

Agromec E600 versus Hue-trac 620: Welke elektrische Fendt past het best?
24 sep

Agromec E600 versus Hue-trac 620: Welke elektrische Fendt past het best?

Toon meer

Recente berichten

  • Vervaet Hydro Trike 3.0 technisch volledig vernieuwd
  • Video: Landkracht toont vier veelzijdige machines
  • Video: Precisie in zaaien en spuiten op de stand van Farmstore
  • Van dronebeelden naar precisiespuiten: steeds makkelijker zelf aan de slag
  • Agromec E600 versus Hue-trac 620: Welke elektrische Fendt past het best?

Recente reacties

  • Paul Jacobs op Fendt kondigt nieuwe trekker aan deze herfst
  • Bart Persoon op Fendt kondigt nieuwe trekker aan deze herfst
  • Edward Bakker op Mijn trekker: Case IH Magnum 7250 PRO van Donaat Croes
  • Danny Hoerens op Loonwerker in beeld: Landbouwwerken Hoerens (Zottegem)
  • Philips op JF AV stalmeststrooier: polyvalent en eenvoud troef

Speciaal voor jou! Nieuws over

Vervaet 1000

Vervaet Hydro Trike 3.0 technisch volledig vernieuwd

Video: Landkracht toont vier veelzijdige machines

Video: Landkracht toont vier veelzijdige machines

Precisie in zaaien en spuiten op de stand van Farmstore

Video: Precisie in zaaien en spuiten op de stand van Farmstore

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze brandpartners

Deutz Fahr
Ahlmann
Kverneland

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)